sQola_ztekstem_copy

sQola Księgowość
sQola AZF
sQola Kasa
sQola Rozrachunki
sQola Faktury
sQola VAT
sQola Kadry
sQola eIK
sQola Płace
sQola Inwentarz
sQola Magazyn
sQola Stołówka
sQola Sekretariat
sQola Kasa ZP
sQola Asystent Analityka
sQola Analizator
Qdeklaracje

 

Opinie Klientów

Usługi

Naszym Klientom oferujemy pełen zakres usług związanych z rozpoczęciem pracy przy wykorzystaniu naszych rozwiązań oraz pomocnych w trakcie eksploatacji oprogramowania.

 

Wdrożenie od A do Z

 

Każde wdrożenie rozpoczyna się od etapu analizy przedwdrożeniowej. W jej trakcie analizowane są sposoby realizacji przez Klienta poszczególnych procesów pracy. W efekcie tych działań powstaje dokumentacja opisująca te procesy, których komputeryzacja przyniesie największe korzyści; wskazująca komórki organizacyjne, w których system powinien być użytkowany oraz szczegółowo wyjaśniająca sposoby realizacji procesów pracy przy użyciu poszczególnych funkcji oferowanego systemu. Kolejne czynności związane są z właściwą implementacją systemu oraz szkoleniami: merytorycznymi dla Użytkowników i technicznymi dla administratorów systemu. W trakcie eksploatacji systemu udzielamy naszym Klientom bieżących porad i konsultacji, prowadzimy też szkolenia uzupełniające. W każdej chwili możemy też wprowadzić zmiany do systemu, zgodnie z życzeniem Klienta.

 

 

Większa wiedza – więcej korzyści z zastosowania modułów

 

Efektywne korzystanie z rozwiązań informatycznych wymaga pozyskania wiedzy na temat pracy z oprogramowaniem. Tylko w ten sposób można poznać wszystkie jego możliwości i zacząć czerpać pełnię korzyści z jego zastosowania. Stąd w naszej ofercie, oprócz samych systemów, znajdziecie Państwo również usługi szkoleniowe. Świadczymy także usługi doradcze.

 

Kursy i szkolenia indywidualne

 

Jesteśmy elastyczni i naszą ofertę zawsze tworzymy w porozumieniu z Klientem. Szkolenia mogą mieć charakter spotkań indywidualnych lub grupowych kursów. Szkolenia indywidualne na ogół prowadzimy w siedzibie Klienta. Szkolenia grupowe, czyli kursy, mogą być z kolei prowadzone zarówno w siedzibie Klienta lub w miejscu wskazanym przez niego, jak i w naszym ośrodku szkoleniowym. Odpowiednio zaprojektowany harmonogram szkoleń pozwala wdrożyć system w bardzo krótkim czasie, praktycznie bez utrudnień w bieżącej pracy Klienta.

 

Konsultacje zdalne

 

Jeżeli zależy Państwu na ograniczeniu kosztów konsultacji i braku konieczności organizacji spotkania, proponujemy skorzystanie z konsultacji zdalnych. Ta nowoczesna forma prowadzenia konsultacji wykorzystuje internetowe środki komunikacji - wystarczy komputer z dostępem do sieci, aby móc uzyskać porady naszych ekspertów.

 

Asysty na życzenie

 

Naszym Klientom proponujemy również usługę asyst. W jej ramach nasi specjaliści towarzyszą Użytkownikom systemów w ich codziennej pracy. W ten sposób mogą na bieżąco udzielać wskazówek dotyczących ich obsługi, a także odpowiadać na pytania Użytkowników.