Qntemida_ztekstem_QNT-1

QNTemida F-K
QNTemida AZF
QNTemida Faktury
QNTemida Kadry
QNTemida eIK
QNTemida eWnioski
QNTemida RCP
QNTemida Płace
QNTemida ARP
QNTemida ST
QNTemida Magazyn
QNTemida Kasa ZP
QNTemida Asystent Analityka
QDeklaracje

  

Opinie Klientów

Przykładowe opinie Klientów wybierających system QNTemida:

 

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z przedstawicielami firmy QNT oraz z funkcjonalności dostarczonego nam oprogramowania. Program pomaga osiągnąć znaczne oszczędności czasowe - wykonywanie mozolnych operacji księgowych stało się szybsze dzięki zastosowaniu automatów księgowych. Dzięki mechanizmom zabezpieczającym przed popełnieniem pomyłek, system przyczynił się do podniesienia jakości pracy. Ważną cechą posiadanego przez nas programu jest łatwość obsługi i bezpieczeństwo danych”.

Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich

 

 

„Obecnie używany system spełnia nasze wymagania. Oprogramowanie jest na tyle elastyczne, by można było je dopasować do indywidualnego użytkownika. Firma zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa w zakresie stosowanych rozwiązań informatycznych”.

Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej

 

 

„Na szczególne podkreślenie zasługuje dostosowanie oprogramowania do specyficznych potrzeb sądownictwa. Jest to niewątpliwa zaleta systemu QNT”.

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach

 

 

„Funkcjonalność programów pozwoliła usprawnić wiele zadań, a także ograniczyć czas wykonywania rutynowych i pracochłonnych czynności. Uzyskaliśmy wsparcie w działaniach administracyjnych i dostęp do zbioru informacji zarządczych”.

Sąd Rejonowy w Pszczynie

 

 

„Pracownicy firmy QNT dali się poznać jako osoby kompetentne i pomocne w przypadku wystąpienia problemów w użytkowaniu programu. Jesteśmy zadowoleni z trwającej współpracy i wierzymy, że w dalszym ciągu będzie przebiegać bez zarzutu”.

Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach