Qbit_ztekstem_copy

 

Moduł płacowy Qwark

Moduł finansowo-księgowy Qwant

Moduł kadrowy Qadr

Opinie Klientów

 

Jak uruchomić program w Windows 7?

 Zobacz instrukcję

 

Przykładowe opinie Klientów wybierających system Qbit:

 

„Programy cechuje dopasowanie do specyfiki funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. Ich wykorzystanie w naszej szkole sprawia, że praca jest wykonywana znacznie szybciej i dokładniej, pozwala też na uniknięcie pomyłek. Rekomendujemy firmę QNT jako solidnego i pewnego partnera dla wszelkich instytucji oświatowych. Niewątpliwie atuty tej firmy to rzetelne i fachowe podejście do zagadnień, jak również otwartość na klienta i zaangażowanie. Doceniamy również aspekt serwisowy, a mianowicie możliwość konsultacji z firmą w różnych sytuacjach problemowych związanych z oprogramowaniem”.

Szkoła Podstawowa nr 16 w Rudzie Śląskiej

 

 

„Szeroki wachlarz funkcjonalności programu Qwant sprawia, że oceniamy go jako kompleksowy, zapewniający skuteczne wykonywanie wszystkich zadań księgowości. Dzięki programowi Qwark czasochłonne i żmudne obliczanie wypłat staje się czynnością dużo szybszą i bardziej dokładną”.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kutnie

 

 

„Programy te stanowią od przeszło dekady fundament działań administracji naszej szkoły, umożliwiając uzyskanie oszczędności czasowych oraz łatwiejsze wykonywanie codziennych obowiązków. Korzystanie z nich jest wygodne, a ich działanie niezawodne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z użytkowanych programów - polecamy je również innym szkołom i placówkom oświatowym”.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Twardogórze

 

 

„Zakupiony przez NSZS w Pile program (…) umożliwia szybkie i bezbłędne księgowanie dokumentów oraz wygodną obsługę płatności. Wieloletni rozwój tego programu gwarantuje jego wysoką jakość i komfort użytkowania. Każda kolejna wersja oznacza zaktualizowanie programu do najnowszych przepisów, dzięki czemu możemy być pewni, że pracujemy na programie spełniającym wszystkie wymogi prawne z dziedziny finansów i księgowości. Bardzo pozytywnie oceniamy otwartość i elastyczność QNT Systemy Informatyczne oraz partnerskie zasady współpracy tej firmy z klientami”.

Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile

 

 

„Jesteśmy zadowoleni z funkcjonalności programu i rekomendujemy ten produkt oraz firmę QNT Systemy Informatyczne jako odpowiedzialnego partnera, mającego na względzie specyfikę funkcjonowania jednostek budżetowych”.

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach

 

 

„Obydwa wykorzystywane przez nas programy cechuje łatwość użytkowania. Rekomendujemy je również innym szkołom i placówkom oświatowym”.

Gimnazjum nr 24 w Zabrzu