Integra_ztekstem_copy

sQola Integra F-K
sQola Integra AZF
sQola Integra Faktury
sQola Integra Kadry
sQola Integra eIK
sQola Integra eWnioski
sQola Integra Płace
sQola Integra ARP
sQola Integra ST
sQola Integra Magazyn
sQola Integra SOZ
sQola Integra DU
sQola Integra Kasa ZP
sQola Integra Asystent Analityka
sQola Integra Analizator
QDeklaracje

  

Opinie Klientów

Przykładowe opinie Klientów wybierających system sQola Integra:

 

„System sQola Integra wyróżnia się bogatą funkcjonalnością umożliwiającą automatyzację wielu procesów, czego skutkiem jest oszczędność czasu i ułatwienia w wykonywaniu złożonych i pracochłonnych obowiązków. Chcielibyśmy podkreślić dopasowanie systemu do potrzeb jednostek obsługujących oświatę, a także jego pełną zgodność z wymaganiami prawnymi. Istotną kwestią jest dla nas także wysoki poziom bezpieczeństwa danych, jaki zapewnia oprogramowanie dostarczone przez QNT Systemy Informatyczne”.

Trzebińskie Centrum Administracyjne w Trzebini

 

 

„Rekomendujemy firmę QNT jako solidnego i pewnego partnera dla wszelkich instytucji oświatowych. Niewątpliwie atuty tej firmy to rzetelne i fachowe podejście do zagadnień, jak również otwartość na klienta i zaangażowanie. Doceniamy również aspekt serwisowy, a mianowicie możliwość konsultacji z firmą w różnych sytuacjach problemowych związanych z oprogramowaniem”.

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty - Włochy m. st. Warszawy

 

 

„Możemy potwierdzić, iż system ten to znakomite rozwiązanie spełniające specyficzne wymagania naszego sektora, a dodatkowo, w związku ze zmianami legislacyjnymi, jest on do nich dostosowywany, tak by możliwa była praca w zgodzie z aktualnie obowiązującym prawem. Polecamy system sQola Integra jednostkom podobnym do naszej, które chcą, aby administracja prowadzona była sprawnie i efektywnie”.

Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Bochni

 

 

„Programy charakteryzują się dużą łatwością obsługi, a dzięki wspólnej bazie danych wymiana informacji jest bardzo szybka. Codzienne użytkowanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej, zaś w przypadku problemów napotykanych przez naszych pracowników, reakcja pomocy technicznej QNT była zawsze sprawna i fachowa”.

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty - Targówek. m.st. Warszawy

 

 

„Programy Firmy QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o. posiadają wiele użytecznych funkcji, które znacznie ułatwiają pracę w księgowości jak i w płacach (np. tworzenie zestawie, eksport sprawozdań do SJO Bestia). Firma na bieżąco wprowadza aktualizacje, dostosowując oprogramowanie do zmian w przepisach prawnych i potrzeb klientów”.

Zakład Ekonomiczno-Finansowej Obsługi Placówek Oświatowych w Piekarach Śląskich

 

 

„sQola Integra to bardzo dobry, specjalistyczny system informatyczny. Polecamy go wszystkim Jednostkom prowadzącym obsługę szkół i innych placówek Oświatowych”.

Miejski Zespół Jednostek Oświatowych w Knurowie

 

 

„Na szczególną uwagę zasługują możliwości, jakie daje oprogramowanie do obsługi jednostek oświatowych, doskonale dostosowane do ich specyfiki. Jest to dla nas niezwykle ważne narzędzie, dostarczające informacji niezbędnych do prawidłowego zarządzania i obsługi podległych jednostek”.

Gmina Rajgród