ZróbTo - planuj z głową

Druga z aplikacji pakietu Przydasie, stanowiącego zestaw nowoczesnych i funkcjonalnych pomocy biurowych. ZróbTo jest niezawodnym narzędziem służącym do organizacji pracy swojej i współpracowników.

 

Dzięki aplikacji ZróbTo każdemu służbowemu projektowi można utworzyć osobną Kartę Sprawy i za jej pomocą organizować składające się na nią zadania oraz otrzymane i wydane polecenia. Na rozbudowaną funkcjonalność aplikacji składają się m.in.

  • Nadawanie zadaniom priorytetów – wysokiego, średniego lub niskiego – pomagających podjąć decyzję o właściwej kolejności zadań, gdy pojawia się potrzeba wykonania kilku zadań w tym samym czasie.
  • Oznaczenie statusu zadania – Użytkownik wie, czy zadanie zostało wykonane, czy też trwa jego wykonywanie.
  • Planowanie terminu wykonania zadania – zaplanowaną wcześniej czasochłonność zadania można porównywać z realnym czasem jego wykonywania, a tym samym kontrolować, czy na pewno zadania lub cała sprawa, na którą się składają, zostaną wykonane na czas.
  • Funkcja ostrzeżenia – gdy okres na wykonanie zadania jest krótszy niż jego faktyczna pracochłonność, program ostrzega Użytkownika, także wtedy, gdy Przydaś jest niewidoczny.
  • Wiele sposobów prezentacji informacji o zadaniach - różne sposoby sortowania pozwalają na prezentowanie poleceń i zadań osobno, poleceń i zadań swoich i innych, zestawianie poleceń wydanych podległym pracownikom.
  • Możliwość wykorzystywania aplikacji samodzielnie lub przez grupę osób. W drugim przypadku informacje udostępniane przez prowadzącego są dostępne dla osób wykonujących zadania dotyczące tej samej sprawy.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją aplikacji ZróbTo (aby wyświetlić film w trybie pełnoekranowym, proszę kliknąć ikonkę w menu odtwarzacza):