Zdalny Doradca - pomoc na wyciągnięcie ręki

Podczas użytkowania jakiegokolwiek systemu informatycznego, Użytkownik może napotkać kłopot, z którego rozwiązaniem nie potrafi poradzić sobie samodzielnie. Znaleźliśmy doskonałe rozwiązanie na wypadek takich właśnie sytuacji. Dzięki zastosowaniu Zdalnego Doradcy, praca jest dużo bardziej komfortowa.

 

Działanie Zdalnego Doradcy jest bardzo proste. W momencie, gdy Użytkownik jednego z programów systemu Qbit ma problem, za pomocą kombinacji klawiszy wywołuje postać wirtualnego asystenta, którego zadaniem jest przedstawienie ilustrowanych opisów wszystkich możliwych rozwiązań. Jeśli rozwiązanie problemu w prosty sposób nie jest możliwe, proponowane jest przekazanie stosownej informacji do pracownika QNT. Nasz pracownik opracowuje dla Państwa porady, które zostają udostępnione za pośrednictwem Zdalnego Doradcy. Otrzymane odpowiedzi Użytkownik może przeglądać w dowolnej chwili, gdyż pozostają one w archiwum. Udostępniona w nim jest cała historia zgłoszeń i odpowiedzi.

 

Obsługa rozwiązania jest bardzo komfortowa. Dzięki wykorzystaniu postaci Doradców, w łatwy i przyjemny sposób mogą Państwo przedstawić problem, a otrzymana odpowiedź sformułowana jest jasno i nie pozostawia wątpliwości co do sposobu rozwiązania.

 

Ważnym efektem wykorzystania aplikacji jest oszczędność czasu, wynikająca z tego, że Użytkownik nie musi przerywać pracy w celu kontaktu z linią pomocy technicznej czy samodzielnego poszukiwania rozwiązania zaistniałego problemu. W poszukiwaniu rozwiązań wyręcza go Zdalny Doradca.

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją usługi Zdalny Doradca (aby wyświetlić film w trybie pełnoekranowym, proszę kliknąć ikonkę w menu odtwarzacza):