GdzieśTy - uporządkuj swoje kontakty

Ile razy zdarzyło się Wam zapisywać ważne kontakty na karteczkach czy w notesach, a potem mieć problem z ich znalezieniem, gdy były najbardziej potrzebne? Ile razy zadawaliście sobie pytania: gdzie zapisałem ten numer telefonu, jakie jest hasło do mojego konta w sklepie internetowym? Czy nie macie już dość nerwowego przetrząsania szuflad w poszukiwaniu pilnie potrzebnych danych adresowych?

 

Łatwy dostęp do wszystkich danych

Notesiki, karteczki, skorowidze – możecie Państwo o nich zapomnieć! Znacznie lepszym rozwiązaniem jest prosty w obsłudze program, który gromadzi wszystkie dane teleadresowe i pozwala na szybki do nich dostęp właśnie wtedy, gdy ich potrzebujemy.

 

Proponujemy Państwu GdzieśTy – nową aplikację z serii Przydasie.

 

Łatwy dostęp do ważnych informacji

GdzieśTy pozwala na ewidencjonowanie firm, grup osób i osób. Do każdej z tych kategorii można przypisać szereg danych, jak:

  • imię i nazwisko/nazwa,
  • zdjęcie,
  • adres,
  • dane telekomunikacyjne (telefony, adresy e-mail, skype/gadu-gadu, facebook),
  • miejsce pracy,
  • ważne daty (w tym urodziny i imieniny).

Dodatkowo możliwe jest prowadzenie i przeglądanie notatek o kontaktach, z możliwością dodania załączników. Program zapewnia łatwe wyszukiwanie informacji. W zależności od upodobań użytkownika może się ono odbywać na kilka sposobów - poprzez przeglądanie zakładek oraz indeksu alfabetycznego lub wpisywanie do wyszukiwarki słów związanych z oczekiwanymi danymi.

 

Wszystkie hasła bezpieczne w jednym miejscu

GdzieśTy łączy zalety rozbudowanego notatnika teleadresowego z „bankiem” haseł. Dzięki funkcji Zapamiętnik pozwala w jednym miejscu bezpiecznie zapisać wszystkie używane na co dzień hasła i kody, np. hasła dostępowe do poczty e-mail, stron internetowych, kody PIN, PUK itp. Oczywiście dostęp do Zapamiętnika ma wyłącznie użytkownik znający odpowiednie hasło.

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją aplikacji GdzieśTy (aby wyświetlić film w trybie pełnoekranowym, proszę kliknąć ikonkę w menu odtwarzacza):