Pokazy online

baner_spotkania_online

 

Prezentacja rozwiązań informatycznych i usług, jakie oferuje firma QNT Systemy Informatyczne w formie pokazu online to nowoczesna alternatywa dla pokazów tradycyjnych – odbywających się w siedzibie Klienta.

 

Jak to działa?

Podczas pokazu online organizatorzy - pracownicy QNT - łączą się przez internet z uczestnikami pokazu za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Dzięki zastosowanemu narzędziu uczestnicy spotkania widzą ekran komputera, na którym pracownik naszej firmy prezentuje funkcjonalności rozwiązań informatycznych QNT. Ponadto wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu mają możliwość komunikacji, zarówno głosowej, jak i tekstowej.

 

Proponujemy dwa modele przeprowadzania pokazów:

  • każdy z uczestników korzysta ze swojego komputera - w tym rozwiązaniu w jednym pokazie może wziąć udział do 14 uczestników;
  • pokaz jest prezentowany na jednym komputerze podłączonym do dużego ekranu - liczba uczestników jest ograniczona wyłącznie pojemnością sali, w której zorganizowano spotkanie.

Uczestnictwo w spotkaniu jest całkowicie bezpłatne. Nasza firma zapewnia aplikację do obsługi transmisji.

 

Jakie wymagania techniczne musi spełniać komputer uczestnika? Zobacz specyfikację!

 

Jeśli chcą Państwo zamówić pokaz online naszych rozwiązań informatycznych, zapraszamy do skorzystania z formularza zamówienia lub do bezpośredniego kontaktu: tel. 32 786 91 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.