O pasjach

Siedzimy, piszemy, myślimy, dzwonimy, wyjeżdżamy na szkolenie, czytamy …. i ogólnie mimo ciężkiej pracy pozostawiamy nasze ciała w błogim bezruchu. Dlatego staramy się zarażać pasją aktywnego wypoczynku wszystkich naszych pracowników.

 

thumb_dakarthumb_zflaga

 

O firmowym żeglowaniu

Wielu z nas z większym lub mniejszym zaangażowaniem „poświęca” się żeglarstwu, które już od wielu lat jest naszą firmową pasją. Sami mając różne kwalifikacje (od stopni instruktorów żeglarstwa, sterników morskich, na grupie szczurów lądowych kończąc) aktywnie uczestniczymy w różnego typu regatach (w tym firmowych).

 

thumb_lotniathumb_stary1

 

 

O wspieraniu innych

Pomagamy także młodym ludziom żądnym przygód w realizacji innych zainteresowań. Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy na strony internetowe poświęcone najbardziej znaczącym wydarzeniom:

 

thumb_zagielthumb_karaiby

 

V MP w klasie DZ

Duże, stare jachty zacumowane przy kejach giżyckiego portu Almatur oraz spora liczba żeglarzy przygotowujących się do regat to widok, który co roku przykuwa uwagę wielu ludzi. Nie bez powodu - to jedyna impreza w Polsce, w której biorą udział zabytkowe jachty. V Mistrzostwa Polski w klasie DZ odbyły się w dniach 12-13 sierpnia 2006 r.

 

W tej niezwykłej imprezie uczestniczyliśmy już po raz trzeci.

 

 

thumb_dz_2006036thumb_dz_2006085thumb_pict4184

 

thumb_dz_xthumb_dz_xxthumb_dz_xxx