O pasjach

Siedzimy, piszemy, myślimy, dzwonimy, wyjeżdżamy na szkolenie, czytamy …. i ogólnie mimo ciężkiej pracy pozostawiamy nasze ciała w błogim bezruchu. Dlatego staramy się zarażać pasją aktywnego wypoczynku wszystkich naszych pracowników.

 

thumb_dakarthumb_zflaga

 

O firmowym żeglowaniu

Wielu z nas z większym lub mniejszym zaangażowaniem „poświęca” się żeglarstwu, które już od wielu lat jest naszą firmową pasją. Sami mając różne kwalifikacje (od stopni instruktorów żeglarstwa, sterników morskich, na grupie szczurów lądowych kończąc) aktywnie uczestniczymy w różnego typu regatach (w tym firmowych).

 

thumb_lotniathumb_stary1

 

 

O wspieraniu innych

Pomagamy także młodym ludziom żądnym przygód w realizacji innych zainteresowań. Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy na strony internetowe poświęcone najbardziej znaczącym wydarzeniom:

 

thumb_zagielthumb_karaiby

 

Nasze pasje

 

QNT Cup, czyli kolejne spotkanie firmowej rodziny

thumb_qnt_cup_2009_1W ostatnią sobotę – 4 lipca, nad jeziorem Dzierżno Małe koło Pyskowic po raz kolejny odbyło się spotkanie pracowników naszej firmy.

 

Tradycyjnie już głównym jego przesłaniem była integracja zespołu i zregenerowanie sił przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi. Najważniejszą informacją tej relacji, z uwagi na ostatnie zjawiska atmosferyczne, musi stać się fakt, że pogoda była znakomita. Lipcowe słońce sprawiło, że uczestnikom zabawy od początku dopisywały dobre humory.

Czytaj więcej...

Premiera filmu „W poszukiwaniu legendy”

logo_northwest_biale30 stycznia w gliwickim multipleksie Cinema-City miała miejsce polska premiera filmu „W poszukiwaniu legendy”.

 

Film powstał w trakcie wyprawy QNT Nortwest Passage. Wśród bardzo licznej publiczności, szczelnie wypełniającej kinową salę byli Patroni Honorowi wyprawy: Prezydent miasta Gliwice - Zygmunt Frankiewicz, Rektor Politechniki Śląskiej – prof. Wojciech Zieliński i Dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca – prof. Marian Zembala. Ich wystąpienia poprzedziły samą projekcję. Emocje towarzyszące filmowi były tym większe, że mogliśmy spotkać się nie tylko z Konstantym Kulikiem – reżyserem i autorem zdjęć do filmu, ale także z członkami wyprawy. Cieszymy się, że ten już nagrodzony, o czym pisaliśmy wcześniej, obraz o wyprawie QNT Nortwest Passage spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

Nagroda dla filmu z wyprawy

thumb_sportfestival2Zrealizowany podczas wyprawy QNT Northwest Passage - The Jubilee Voyage 2006/2007 film "W poszukiwaniu legendy" otrzymał dwie nagrody podczas 29 edycji Sport Film Festival w Palermo.

 

Reżyser filmu - Konstanty Kulik odebrał dwie statuetki: za Najlepszy Film oraz za Najlepszą Reżyserię. Gratulujemy!