Oferta szkoleń QNT 


Szkolenie to cykl wykładów lub praktycznych zajęć i ćwiczeń prowadzony w celu pozyskania lub uzupełnienia wiedzy z wybranej dziedziny.

 

 

Chcąc w pełni opanować system informatyczny, nie wystarczy zapoznać się z jego instrukcją obsługi – nawet tą najlepiej napisaną i wyczerpującą. Systemy QNT oferują tak duże bogactwo funkcjonalności, że najlepszym sposobem na poznanie wszystkich możliwości jest chłonięcie wiedzy bezpośrednio od specjalistów znających system „od podszewki”.

 

Z reguły szkolenie użytkowników stanowi integralną część wdrożenia nowego systemu lub modułu. Jednak proces szkolenia nie powinien kończyć się na tym etapie. Zachęcamy do korzystania ze szkoleń dodatkowych – przeznaczonych zarówno dla nowych Użytkowników poznających system od podstaw, jak i dla tych, którzy chcą odświeżyć lub poszerzyć swoją wiedzę (na przykład o znajomość obsługi nowych funkcjonalności, które pojawiają się w stale rozwijanych systemach QNT).

 

Oferujemy szereg form i możliwości w zakresie organizacji szkoleń, tak aby każdy z Użytkowników mógł wybrać wariant najbardziej odpowiadający swoim potrzebom. 

 

  

Rodzaje szkoleń 


Szkolenia indywidualne i grupowe 

1. Szkolenia indywidualne

2. Szkolenia grupowe

Szkolenia realizowane u Klienta, w siedzibie QNT oraz zdalne

1. Szkolenia u Klienta

2. Szkolenia w siedzibie QNT

3. Szkolenia on-line

 

  

Szkolenia indywidualne i grupowe 

1. Szkolenia indywidualne

 

szk ind 300Szkolenia kierowane do małych grup i pojedynczych osób stanowią skuteczną metodę pozyskania wiedzy niezbędnej do pracy przy wsparciu systemu, na przykład w sytuacji, gdy do Państwa zespołu dołącza nowy pracownik.

 

Szkolenia indywidualne to również odpowiedni wybór dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w wybranym przez siebie zakresie i tempie nauki oraz w terminach niezależnych od innych uczestników.

 

Dzięki szkoleniu indywidualnemu cała uwaga wdrożeniowca jest poświęcona tylko Państwu.

 

Rodzaje szkoleń

 

 

2. Szkolenia grupowe

 

szk gru 300Szkolenia prowadzone równocześnie dla większej grupy pracowników instytucji to sposób na szybkie pozyskanie wiedzy przez cały zespół. Szkolenie grupowe zapewnia ten sam poziom przekazanej wiedzy w odniesieniu do wszystkich uczestników.

 

Chcieliby Państwo skorzystać ze szkolenia grupowego, lecz w Państwa instytucji nie ma wystarczającej liczby potencjalnych uczestników? Zachęcamy do tworzenia grup składających się z osób reprezentujących różne jednostki (rozwiązanie to sprawdza się najlepiej w przypadku instytucji podobnego typu, pochodzących z jednego regionu).

 

Korzystanie ze szkoleń grupowych to także niższe koszty pozyskania wartościowej wiedzy.

 

Rodzaje szkoleń

 

 

 

Szkolenia realizowane u Klienta, w siedzibie QNT oraz zdalne

 

1. Szkolenia u Klienta

 

szk kli 300Jeśli preferują Państwo naukę „u siebie”, w swojej jednostce, a nawet na swoim komputerze, zachęcamy do zaproszenia szkoleniowca QNT do odwiedzenia Państwa siedziby. Szkolenia tego typu z reguły są organizowane w kilkugodzinnych blokach, aby zmniejszyć koszt jednorazowej wizyty eksperta QNT.

 

Dokładna informacja na temat warunków organizacyjnych i handlowych przewidzianych dla tego typu szkolenia może znajdować się w Państwa umowie dotyczącej systemu QNT – zachęcamy do sprawdzenia dostępnych opcji. Wśród zapisów umowy znajdą Państwo również informacje o wymaganiach technicznych, które są niezbędne dla prawidłowego działania systemu – prosimy pamiętać, aby sprzęt przeznaczony do celów szkoleniowych spełniał wyznaczone standardy.

 

Rodzaje szkoleń

 

 

2. Szkolenia w siedzibie QNT

 

szk sie 300Pragnących zdobyć wiedzę w profesjonalnym, sprzyjającym nauce otoczeniu zapraszamy do zabrzańskiej siedziby QNT. Do Państwa dyspozycji oddajemy aulę zaprojektowaną, aby spełniać najwyższe standardy zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i komfortu. Duży ekran oraz zestaw monitorów pomocniczych zapewnią obraz w wysokiej rozdzielczości, a wysokiej klasy system audio sprawi, że nie ucieknie Państwu żadne słowo prowadzącego. W auli może zostać przygotowane do 17 w pełni wyposażonych stanowisk komputerowych.

 

Wygodne warunki, w których odbywa się szkolenie, to nie jedyne ułatwienia. Dzięki doskonałej lokalizacji - z jednej strony w zacisznej okolicy, a jednocześnie w bliskości autostrady A1 oraz największego w Polsce węzła komunikacji drogowej, łączącego autostradę A1 z autostradą A4 i Drogową Trasą Średnicową (DTŚ, droga 902) oraz w pobliżu dróg krajowych 44, 88 i 78 – siedziba QNT jest łatwo dostępna z każdego miejsca w kraju. Do dyspozycji uczestników szkolenia oddajemy miejsca parkingowe na strzeżonym parkingu firmowym. W przypadku kilkudniowych szkoleń, prowadzonych dla niewielkich grup, istnieje możliwość skorzystania z kilku pokoi gościnnych.

 

Szkolenia w siedzibie QNT to dla Państwa mniej problemów organizacyjnych. Nie pokrywają Państwo kosztów dojazdu i pobytu szkoleniowca oraz zyskują możliwość efektywniejszej nauki – w oderwaniu od środowiska codziennej pracy i przy pełnym skupieniu wyłącznie na przedmiocie szkolenia.

 

Rodzaje szkoleń

 

 

3. Szkolenia on-line

 

szk onl 300Nową, lecz zdobywającą coraz większą popularność, formą szkoleń są spotkania on-line, czyli prowadzone zdalnie, za pośrednictwem sieci Internet. Spotkania on-line to najtańsza oraz najłatwiejsza do zrealizowania metoda pozyskiwania wiedzy. Dzięki szkoleniom on-line mogą Państwo w komfortowym zaciszu własnego gabinetu wziąć udział w zajęciach ze specjalistą QNT Systemy Informatyczne.

 

Do prowadzenia szkoleń on-line wykorzystujemy program GoToMeeting firmy Citrix. Jest to profesjonalne narzędzie, którego koszt zastosowania w całości pokrywa QNT (dla Państwa korzystanie z programu GoToMeeting w celu spotkania z QNT jest bezpłatne). Również pozostałe kwestie organizacyjne pozostają po stronie QNT – Państwo otrzymują jedynie link, który należy kliknąć w celu nawiązania połączenia.

 

Dla jeszcze nieprzekonanych do nowej formy szkoleń przygotowaliśmy materiały informacyjne i podręczniki (pobierz pełny lub skrócony podręcznik w pdf) oraz stworzyliśmy możliwość nawiązania próbnego połączenia i przetestowania możliwości programu GoToMeeting ze wsparciem konsultanta QNT.

 

GoToMeeting pozwala na komunikację głosową, przekazywanie obrazu wideo z kamerki, komunikację tekstową, transmitowanie obrazu pulpitu (lub wybranego okna) komputera prowadzącego lub komputera dowolnego z uczestników, a nawet na przejęcie zdalnej kontroli nad klawiaturą i myszką (po uzyskaniu zgody uczestnika).

 

Do wzięcia udziału w spotkaniu on-line za pomocą programu GoToMeeting w większości wypadków wystarczy komputer połączony z siecią Internet (dokładne wymagania techniczne znajdą Państwo na stronie producenta). Aby w pełni skorzystać z dobrodziejstw tej formy szkolenia, zalecamy, żeby do Państwa komputera podpięte było urządzenie wyjściowe audio oraz mikrofon (mogą to być zarówno urządzenia peryferyjne, na przykład zestaw słuchawkowy z mikrofonem lub głośniki i mikrofon wbudowane w monitor lub komputer – jak ma to miejsce w większości laptopów). Przypominamy również, że jeśli elementem szkolenia ma być korzystanie z systemu QNT na Państwa stanowisku komputerowym, musi ono spełniać odpowiednie, zapisane w umowie dotyczącej tego systemu, wymagania techniczne.

 

Rodzaje szkoleń