Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Dbaj o swój System

Cieszy nas fakt, że Klienci QNT stawiają nie tylko na pozyskiwanie nowych umiejętności i wiedzy (poprzez szkolenia i konsultacje), nie ograniczają się też do rozwijania swojego Systemu (dzięki dołączaniu do niego kolejnych modułów) – warta podkreślenia jest także dbałość o to, aby oprogramowanie bazodanowe funkcjonowało w odpowiedniej wersji.

Czytaj więcej...

Nowe wydanie Systemów już na platformie eSerwis

Informujemy, że posiadacze aktualnych umów mogą już teraz skorzystać z platformy eSerwis, aby pobrać najnowszą serwisową grupę modyfikacji systemów Quorum, sQola, sQola Integra, Qrezus oraz QNTemida, która posiada oznaczenie: edycja 2017 wydanie 3 / PS6.

Czytaj więcej...

JPK_VAT z rozwiązaniami QNT

Ministerstwo Finansów na swoich stronach internetowych poinformowało o wynikach przeprowadzonej analizy plików JPK_VAT oraz o ewentualnej wysyłce powiadomień w sprawie korekty JPK_VAT – przypominamy, że pliki JPK_VAT oraz pliki korekty JPK_VAT można przygotowywać i przesyłać przy wsparciu rozwiązań autorstwa QNT.

Czytaj więcej...

Dobry czas na szkolenia z QNT

Gorący okres przełomu roku powoli mija. To dobry moment, aby poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności w zakresie wykorzystania wsparcia dostarczanego przez rozwiązania informatyczne QNT. Pragniemy poinformować, że do grona korzystających ze szkoleń i konsultacji regularnie dołączają kolejni Klienci.

Czytaj więcej...

Nowe wydanie Systemów na platformie eSerwis

Najnowsza serwisowa grupa modyfikacji systemów Quorum, sQola oraz sQola Integra jest dostępna za pośrednictwem platformy eSerwis - posiadaczy aktualnych umów zapraszamy do jej pobierania.

Czytaj więcej...