Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Szmaragdowe QNT

QNT Systemy Informatyczne już po raz dwunasty z rzędu zostało laureatem programu Solidna Firma – z tej okazji zostaliśmy wyróżnieni statuetką „Szmaragd solidności”.

 

Uroczysta gala wręczenia nagród, wieńcząca tegoroczny program konsumencko-gospodarczy Solidna Firma, odbyła się 9 lutego w hotelu Novotel Warszawa Centrum. Po raz kolejny mogliśmy poczuć się szczególnie wyróżnieni, ponieważ jako dwunastokrotny laureat programu (z rzędu) oprócz certyfikatu potwierdzającego zdobycie tytułu Solidnej Firmy 2017 otrzymaliśmy także specjalne wyróżnienie w postaci statuetki „Szmaragd solidności”.

 

Na poniższym zdjęciu sprzed rozpoczęcia gali zaprezentowane są tegoroczne wyróżnienia specjalne – tak jedna z tych szmaragdowych statuetek należy do QNT.

 

 

Program Solidna Firma wymaga od uczestników otwarcia się na wieloetapową, trwającą kilka miesięcy weryfikację dokonywaną przez zespół ekspertów. Nagradzane są takie cechy, jak: uczciwość, rzetelność, wiarygodność, profesjonalne i przyjazne podejście do Klientów oraz kontrahentów, a także świetne relacje pracodawcy z pracownikami.

 

Więcej informacji o samym programie oraz o tegorocznej gali wręczenia nagród na stronie organizatora.