Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

QNT ponownie wśród wyróżnionych polskich przedsiębiorstw

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że QNT Systemy Informatyczne po raz kolejny znalazło się w gronie firm nagrodzonych w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Tym razem w ręce naszych przedstawicieli trafiło zarówno wyróżnienie dla całej organizacji, jak i indywidualne.

 

Niezmiernie cieszy nas fakt, że QNT ponownie było widoczne podczas finałowej gali programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, która w tej edycji odbyła się 24 listopada 2017 roku w EXPO XXI w Warszawie. Poza gronem przedstawicieli wyróżnionych firm uroczystość zaszczyciła swoją obecnością duża grupa gości reprezentujących kluczowe instytucje Państwa, a list gratulacyjny skierowany do laureatów przekazał prezydent Andrzej Duda.

 

Podczas tegorocznej uroczystości akcentów dotyczących QNT było jeszcze więcej niż w latach poprzednich. W pierwszej kolejności na odnotowanie zasługuje fakt, że już po raz jedenasty zostaliśmy nagodzeni Certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który przyznawany jest firmom udowadniającym, że są godnym zaufania partnerem zarówno w biznesie, jak i dla organizacji społeczności lokalnych i regionalnych, instytucji państwowych i samorządowych oraz wewnętrznie - dla wszystkich pracowników, wspólnie tworzących jeden organizm przedsiębiorstwa.

 

Dodatkowym (i bardzo prestiżowym) wyróżnieniem jest przyznanie przez Kapitułę Programu tytułu „Ambasador Fair Play w Biznesie” Pani Aleksandrze Krawczykowskiej-Więcław, czyli Członkowi Zarządu QNT oraz Dyrektor Działu Handlowego. Tytuł i odznaczenie „Ambasador Fair Play w Biznesie” trafia w ręce osobowości polskiego biznesu, wyłonionych spośród kierownictwa przedsiębiorstw, będących uznanymi, wieloletnimi laureatami programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Dzięki temu wyróżnieniu QNT zyskało również miejsce w Radzie Ambasadorów Fair Play, która między innymi może uhonorować inne osoby, także spoza środowisk gospodarczych, nadając im tytuł „Honorowy Ambasador Fair Play”, ale może także wywierać realny wpływ na kształt polskiej sceny biznesu, na przykład zgłaszając zaobserwowane problemy w obszarze funkcjonowania firm, przedstawiając opinie w sprawach istotnych dla polskich przedsiębiorstw czy przedkładając swoje propozycje dotyczące sposobów promowania idei fair play w biznesie.

 

Ze swojej strony zapewniamy Państwa, że za tak przyjemnymi dla nas wydarzeniami, jak bycie nagrodzonym przez uznane grono znawców biznesu, stoi nasza całoroczna praca, która pozwala pokonywać QNT kolejne etapy weryfikacji. A starania, aby w przyszłym roku raz jeszcze pokazać się wśród najlepiej ocenianych polskich przedsiębiorstw, to proces, który ponownie startuje, gdy tylko nasi przedstawiciele odłożą, dopiero co otrzymane, nagrody na półkę.

 

IMG 0663x