Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Nowy wzór świadectw pracy – korzystaj z najnowszych wydań systemów

Pragniemy przypomnieć, że zaktualizowany druk świadectwa pracy znajdą Państwo w edycji 2017 wydaniu 1 / PS1 systemów Quorum, sQola, sQola Integra, Qrezus oraz QNTemida. Najnowsza serwisowa grupa modyfikacji (oznaczona jako PS1) jest dostępna za pośrednictwem platformy eSerwis.

 

W warunkach dużej zmienności obowiązujących przepisów prawa nowe regulacje, w tym wzory formularzy, ukazują się z częstotliwością, która wymusza na użytkownikach i producentach systemów informatycznych konieczność częstej ich aktualizacji. W QNT, oprócz dużych wydań systemów (ukazujących się kilka razy w roku i przynoszących wiele nowości oraz usprawnień, także tych niewynikających bezpośrednio ze zmian obowiązującego prawa, a stanowiących wyraz dbałości o dalsze zwiększanie komfortu pracy użytkowników oraz efektywności systemu), gdy tylko zaistnieje taka potrzeba, tworzymy i udostępniamy Państwu serwisowe grupy modyfikacji naszych systemów. Stanowią one szybką odpowiedź na nowe wymagania, które były niemożliwe do uwzględnienia na etapie tworzenia poprzednich wydań. Zachęcamy do śledzenia informacji przesyłanych przez QNT i do korzystania zawsze z najnowszych wydań systemów.

 

Przypominamy jednocześnie, że za pośrednictwem platformy eSerwis aktualnie mogą Państwo pobrać edycję 2017 wydanie 1 / PS1 systemów Quorum, sQola, sQola Integra, Qrezus oraz QNTemida. Stanowi ona odpowiedź na wejście w życie Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z 24 maja 2017 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie świadectwa pracy. Dzięki temu już od pierwszych dni czerwca można przygotowywać świadectwa pracy zgodnie z najnowszym wzorem formularza. Wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze nie zaktualizowali swojego systemu, zachęcamy do pobierania i instalacji edycji 2017 wydania 1 / PS1.