Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Wiosenne wdrożenia systemów QNT

Oprócz realizacji dużych projektów informatycznych, wdrożeniowcy QNT nie zapominają o naszych średnich i mniejszych Klientach, dla których prowadzimy wiele szkoleń i konsultacji (tak zdalnych, jak i tradycyjnych) – pragniemy podzielić się z Państwem informacją o kilku najciekawszych.

 

Wśród przeprowadzonych w ostatnich tygodniach wdrożeń znajduje się kilka, które chcielibyśmy szczególnie wyróżnić i podziękować ich uczestnikom za zaangażowanie i bardzo dobry odbiór naszych specjalistów. Z mniejszych jednostek należących do tego grona pragniemy wymienić przedstawicieli Szkoły Podstawowej w Marklowicach Górnych czy Zespołu Szkół w Hajnówce, którzy odbyli szkolenia z zakresu płac oraz księgowości obsługiwanych za pomocą systemu sQola. Z jednostek obsługujących oświatę chcielibyśmy wspomnieć Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu, którego pracownicy zostali przeszkoleni z zakresu korzystania z modułu finansowo-księgowego. Inne jednostki, które chcemy wyróżnić to: Powiat Siedlecki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu, Państwowa Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wielkopolskim, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Knurowie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu.

 

Warto wskazać również fakt, że notujemy stały wzrost liczby jednostek decydujących się na korzystanie ze szkoleń oraz konsultacji prowadzonych w formie zdalnej (on line), co pokazuje, że przekonali się Państwo do tej wygodnej (oraz relatywnie szybszej do organizacji i tańszej) formy szkoleń, która powoli staje się równie popularna, jak szkolenia tradycyjne – czy to te organizowane w siedzibie Klienta, czy w siedzibie QNT.

 

 szkolenia-post

 

Zachęcamy do poszerzania swoich kompetencji i zdobywania nowych umiejętności. Więcej o szkoleniach i konsultacjach na podstronie www.qnt.pl/szkolenia.