Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Nowe wydanie już w eSerwis

Najnowsza serwisowa grupa modyfikacji systemów Quorum, sQola, sQola Integra, QNTemida oraz Qrezus jest dostępna za pośrednictwem platformy eSerwis – posiadaczy aktualnych umów zapraszamy do pobierania.

 

Czytaj więcej...

Nowy rok – nowe zasady zamawiania licencji na QDeklaracje

Pragniemy poinformować, że wraz z najnowszym wydaniem aplikacji QDeklaracje wprowadzone zostały nowe zasady zamawiania licencji na kolejny rok korzystania z jej wsparcia. Dzięki nowym rozwiązaniom cała ta procedura ulegnie znacznemu skróceniu i uproszczeniu.

Czytaj więcej...

Już w eSerwis - edycja 2017 wydanie 3 /PS2

Posiadacze obowiązujących umów na korzystanie z systemów sQola, sQola Integra, QNTemida, Qrezus oraz Quorum mogą już teraz pobrać za pośrednictwem platformy eSerwis najnowsze wydanie, które zawiera zaktualizowane wersje formularzy zeznań podatkowych.

Czytaj więcej...

Edycja 2017 wydanie 3 już w eSerwis

Informujemy, że posiadacze aktualnych umów już teraz mogą skorzystać z platformy eSerwis, aby pobrać edycję 2017 wydanie 3 systemów Quorum, sQola, sQola Integra, Qrezus oraz QNTemida. Aktualne wydanie zawiera zmiany, które stanowią odpowiedź na nowe regulacje prawne, a także wprowadza szereg nowości i dalszych usprawnień znanych już Państwu funkcjonalności.

Czytaj więcej...

Najważniejsza w roku nowelizacja systemu Qbit

Tradycyjnie w grudniu przedstawiamy najnowsze wydanie systemu Qbit – edycja 2017 wydanie 2. Zachęcamy, aby zaktualizować swój system już teraz, korzystając z atrakcyjnej, promocyjnej ceny za zakup nowelizacji.

Czytaj więcej...