Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Edycja 2017 wydanie 2 / PS3 już w eSerwis

Pragniemy poinformować, że posiadacze aktualnych umów na systemy Quorum, sQola, sQola Integra, Qrezus i QNTemida mogą już teraz pobrać za pomocą platformy eSerwis ich najnowszą wersję - edycję 2017 wydanie 2 / PS3.

Czytaj więcej...

Trzymamy rękę na pulsie zmian prawa

Okres wakacji to dla wielu Klientów QNT okazja do odpoczynku podczas urlopu. Życzymy relaksu ze świadomością, że w QNT już dziś trwają prace nad wydaniami systemów, które trafią do Państwa w późniejszej części roku. Aby nic Państwa nie zaskoczyło po powrocie do pracy, przyglądamy się również wszelkim zapowiedzianym zmianom prawa – w tym mechanizmowi podzielonej płatności VAT.

Czytaj więcej...

Jeden z przebojów lata - ePrzedsQola

Mamy przyjemność odnotować fakt, że w ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie aplikacją ePrzedsQola. Jest to zatem dobra okazja, aby wszystkim Państwu przypomnieć o możliwościach, które otwiera wybór tego nowoczesnego rozwiązania wspierającego pracę nie tylko przedszkoli, ale i innych placówek oświatowych.

 

Czytaj więcej...

Lato szkoleń z QNT

Cieszy nas, że przekonali się Państwo do wykorzystywania okresu wakacyjnego do podnoszenia swoich kwalifikacji i poszerzania wiedzy z zakresu obsługi systemów QNT. W ostatnich tygodniach szkolenia i konsultacje cieszyły się dużą popularnością – jesteśmy przekonani, że do końca letnich dni grono Użytkowników wyposażonych w nowe umiejętności i wiedzę jeszcze się poszerzy.

Czytaj więcej...

Edycja 2017 wydanie 2 już w eSerwis

Sednem najnowszego wydania systemów Quorum, sQola, sQola Integra, Qrezus oraz QNTemida są zmiany w zakresie funkcjonalności dotyczącej uprawnień emerytalnych. Posiadacze aktualnych umów mogą już teraz pobrać edycję 2017 wydanie 2 za pomocą platformy eSerwis.

Czytaj więcej...